پردیس فرهنگی و موکب پذیرایی

به همت شهرداری منطقه ٨، موکب زینبیه(س) در عید سعید فطر با ارائه خدمات فرهنگی و رفاهی میزبان نمازگزاران مصلی تهران شد.

مشتریمعاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۸ تهران
مکانتهران خیابان مفتح
سال تکمیلبهار ۱۴۰۳
مجریموسسه طراحان انقلابی صحابیون
جزئیات پروژه
_

توضیحات تکمیلی

شهرداری تهران در عید سعید فطر ۱۴۰۳ با برپایی موکب های پذیرایی در مسیر های منتهی به مصلی امام خمینی (ره) تهران قبل و بعد از نماز اقدام به پذیرایی و ارائه برنامه های فرهنگی نمود.
شهردار منطقه ۸ گفت: به شکرانه عید بندگی و همبستگی، موکب زینبیه(س) منطقه۸ با ابتکار خود لحظات حضور اقشار مردم در نماز عید فطر مصلی تهران را ثبت و به یاد ماندنی کرد.
فاطمه تنهایی شهردار منطقه با بیان اینکه همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر و اقامه نماز توسط مقام معظم رهبری، مدیریت شهری منطقه با برپایی موکب زنبیه در معابر منتهی به مصلی تهران میزبان نمازگزاران بود و معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه با فضاسازی و جانمایی ماکت تصاویر و اماکن متبرکه (حرم امام رئوف)، قهرمان وطن، شهدا، مسجد الاقصی، طبیعت ایران زیبا( کوه دماوند) و انیمیشن‌های پرطرفدار در موکب زینبیه(س) و دعوت از نمازگزاران به ثبت رایگان تصویر خانوادگی در این فضاها، لحظات زیبایی از این روز با شکوه را برای شهروندان ثبت کرد.
شهردار منطقه در ادامه افزود: این برنامه که با استقبال نمازگزاران حاضر در مصلی تهران روبرو شد، از آغازین ساعات حضور نمازگزاران‌ در مصلای تهران فعال بود و علاوه بر پذیرایی، تصاویر هزاران شهروند در کنار تصاویر و ماکت‌های ماندگار به صورت رایگان در قاب دوربین ثبت شد.
به گفته شهردار منطقه ۸، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه  از شب و روز گذشته در تدارک برپایی موکب زینبیه(س) برای خدمت‌رسانی به نمازگزاران در خیابان مفتح شمالی بین کوچه هشتم و دهم  مصلی تهران بود و خدمتگزاران منطقه۸  با توزیع ۵ هزار وعده صبحانه، ۱۵ هزار بسته شیر و کیک و همچنین توزیع چای و خرما و... میزبان نمازگزاران عید سعید فطر بودند.
براساس این گزارش در حاشیه بازدید شهروندان و نمازگزاران از موکب زینبیه منطقه ۸، به دختران کودک و نوجوان روزه‌اولی حاضر در مراسم روسری و هدایایی اهدا شد.
گفتی است این محصولات توسط آتلیه طراحی موسسه طراحان انقلابی صحابیون آماده سازی و تولید گردید و تلاش گردید محصولاتی جذاب برای کودکان و نوجوان تولید گردید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *