در این مقاله قصد داریم راجب چاپ کاغذ دیواری مطالبی را بیان کنیم . یکی از پوشش های دیوار  که در اکثر خانه ها استفاده شده است ، کاغذ دیواری می باشد . در بازار طرح های متنوعی از کاغذ دیواری موجود می باشد ولی شاید برای خیلی از خانواده ها طرح مد نظرشان ، طرح های موجود نباشد . بنابراین تصمیم نهایی آن ها چاپ کاغذ دیواری به طرح دلخواه خود می باشد .

چاپ کاغذ دیواری نیویورک

خانه طراحان صحابیون با بهره گیری از کادری حرفه ای و بیش از ده سال تجربه همچنین با کیفیت ترین متریال و دستگاه های چاپ در خدمت شما عیزان جهت چاپ کاغذ دیواری و کلیه امور چاپی شما می باشد .

نمونه هایی از چاپ کاغذ دیواری را در زیر مشاهده می کنید

صحابیون از زمان طراحی تا زمان اجرا در کنار شما می باشد همچنین خانه طراحان صحابیون با در اختیار داشتن طراحان بنام کشور در حوزه گرافیک و دکوراسیون ، طرح و مدل دلخواه شما را با رعایت چهارچوب های هنری چاپ و پیاده سازی می کند .
جهت مشاوره ، استعلام قیمت و سفارش چاپ کلیک کنید

چاپ کاغذ دیواری به دو صورت انجام می شود
کاغذ دیواری پوستری
کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری پوستری چیست ؟
چاپ کاغذ دیواری های گذشته به این صورت بود که یک طرح متوالی یا پترن را چاپ می کردند اما کاغذ دیواری های پوستری به این صورت استکه یک تصویر یا پوستر را چاپ می کنند که در انتهای کار و از کنار هم قرار گرفتن کاغذ دیواری ها ،یک تصویر به وجود می آید . این نوع کاغذ دیواری ها معمولا برای پذیرایی ، اتاق کودک ، اتاق خواب ، محل کار ، دفاتر و….. استفاده می شود که طرح آن می تواند  طرح یک منظره ، عکس خانوادگی ، عکس کودک و هر طرحی که طبق سلیقه شما باشد چاپ شود .

کاغذ دیواری سه بعدی چیست ؟

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی هم مانند  چاپ کاغذ دیواری پوستری می باشد با این تفاوت  که  طرحی که روی کاغذ دیواری چاپ می شود ، حالتی سه بعدی دارد و عمق دارد . نام دیگر  چاپ کاغذ دیواری سه بعدی ، پوستر سه بعدی نیز  می باشد  . در چاپ کاغذ دیواری سه بعدی معمولا برای متفاوت کردن یه برجسته کردن لوگو یا نماد ادارات نیز از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده می شود .

یکی از مزایای کاغذ دیواری سه بعدی ، عمق تصاویر می باشد و این خاصیت مناسب محل های کوچک می باشد که با استفاده ازکاغذ دیواری سه بعدی محل ما  بزرگ تر  دیده می شود  .

نمونه هایی از کاغذ دیواری سه بعدی اجرا شده توسط خانه طراحان صحابیون را در زیر مشاهده می کنید .
جهت سفارش چاپ پوستر کلیک کنید

چاپ کاغذ دیواری پوستری به این صورت است که جهت ثبت سفارش طرح یا عکس مورد نظر خود را برای خانه طراحان صحابیون ارسال می کنید و بعد از چاپ در محل شما توسط نصاب های حرفه ای در محل شما نصب می گردد .

جنس چاپ کاغد دیواری

جنس اکثر کاغذ دیواری ها از الیاف ، پارچه ، فلز ، پی وی سی ، کاغذ و الیاف بافته نشده می باشد که به صورت یک لایه یا سه لایه عرضه می گردد . برخی از کاغذ دیواری ها که پایه کاغذ دارند ، قابلیت شستشو ندارند ، در مقابل رطوبت مقاوم نیستند و در مکان های مرطوب و شهر های شرجی آسیب پذیر هستند  . چاپ کاغذ دیواری هایی که لایه های زیرین آنها  از جنس پارچه می باشند ، عایق خوبی برای صدا هستند و از سر و صدای بیرون و همسایه ها در امان هستند .

نوع دیگری از کاغذ دیواری ها هستند که بر پایه پی وی سی می باشند .چاپ کاغذ دیواری بر پایه پی وی سی مناسب خانواده هایی که بچه کوچیک دارند ، خانه هایی که دیوار هایشان زود کثیف می شود و خانه هایی که در شهر های شرجی می باشند مناسب می باشد  زیرا این کاغذ دیواری ها قابلیت شستشو دارند و مناسب شرایطی که در بالا گفته شد می باشد